fbpx
Search
Close this search box.

DOVANOS

GERŲ MINČIŲ DOVANOS

Pradžiuginkite savo draugus ir artimuosius jaukiai supakuotais netikėtais deriniais. Išsirinkite bet kuriuos mūsų džemus ir uogienes, o mes pasirūpinsime, kad atidarius dėžutę iš jos pasklistų jūsų siunčiama šiluma ir geriausi linkėjimai bet kuria proga. 

DSC_0835

DOVANŲ DĖŽUTĖ

Išskirtinio skonio “Gerų Minčių Ūkio” aviečių džemai bei pagardai.

Kaip ir  išskirtinio dizaino dėžutė. Jaukumo ir gerų minčių kupina dovana pradžiugins daugelį. Mūsų gaminami produktai tai saldžių, aštrių bei netikėtų skonių deriniai, kurie nustebins. Tokios dovanos visada suteikia šypseną ir pradžiugina.

Išsirinkite skonius, o mes  juos pristatysime jums ar tiesiai artimajam.

Su kiekviena  dėžute taip pat kartu eina ir nemokamas atvirukas, jei siųsite dovaną kam nors tiesiogiai, parašykite komentarą su palinkėjimu apmokėjimo metu ir mes  ranka užrašysime ir įdėsime  atvirutę į dėžutę.

INDELIS DRAUGUI

Padovanojus šį subtiliai mielą indelį, ištripdysite bet kurią širdį. Jaukiai patupdytas skanumynas laukia savo eilės.

Pasirinkite vieną iš mūsų siūlomų uogienių ar džemų.

VERSLO DOVANOS

Savo klientams galime uždėti įmonės logotipą, suderinti norimas spalvas ar papildomai sumaketuoti norimą dizainą. Dėžutes gaminame patys, todėl dovaną galime paruošti gan individualiai.

Žinutė, kurią siunčiate iš Gerų Minčių Ūkio jau pati iš savęs daug ką pasako, bet suasmenintas palinkėjimas yra kaip vyšnaitė ant torto. Ranka rašytos atvirutės, su mūsų ar Jūsų atributika pridės papildomą gerą mintį ir jausmą.

Mes nedideli, todėl ir labai lankstūs. Visus užsakymus, galime išsiųsti patys. Ar tai būtų individualūs klientai ar įmonės, visiems suruošim, supakuosim, nusiųsim. 

Nuolaidos niekada nėra blogai ir mes jas mėgstame. Drąsiai bendraukime ir derėkimės, saldų viduriuką rasime tiek mes, tiek Jūs.

SUSISIEKITE

info@geruminciuukis.lt

Pardavimai ir užsakymai

Vaida +37063148187

Dizainas, siuntimas, kiti techniniai klausimai

Mantas +37063341141

APLANKYKITE